Історія
Компанія «Тегра Україна ЛТД» є дочірнім підприємством голландського «Теувес Холдінг». ЇЇ історія бере початок в далекому 1900 році, коли невтомний Жан Батіст (Тієст) Теувес заснував перший вітряний млин в містечку Рієн. В результаті безперервної праці та постійного вдосконалення, незважаючи на економічні кризи та зміни в політичній ситуації, компанія родини Теувес змогла розвиватися і вже в середині ХХ століття стала однією з найбільших в країні.

Діяльність підприємства була розширена за кордони Нідерландів. Саме в цей період часу, в результаті злиття, фірма отримала друге ім’я – ТЕГРА. З початку 1970-х років в сільському господарстві почалися бурхливі процеси зміни в сторону механізації та введення нових технологій землеробства, що дало новий поштовх в розвитку холдингу. Це проявилося в інтенсифікації міжнародної торгівлі і значним розширенням географії клієнтів, таким чином роблячи фірму підприємством світового масштабу. Дочірні компанії з’явилися в Данії, Польщі та США.

ДП «Тегра Україна ЛТД.» було засноване в 1997 році Віктором Теувесом. За більш, ніж 10-річну історію роботи на українському ринку, наше підприємство стало одним з основних постачальників протеїнової продукції, забезпечуючи своєчасні поставки високоякісного товару вітчизняним і зарубіжним клієнтам. Одним з важливих пунктів на шляху розвитку компанії стало відкриття в 2007 році власного заводу з переробки олійних культур потужністю 50000 т. на рік, обладнаного сучасним обладнанням американської компанії Інста-Про.

З моменту початку роботи і до сьогоднішнього дня основним кредо роботі нашої фірми є чесність, надійність та добропорядність у веденні бізнесу. Запрошуємо і Вас стати нашими партнерами.
 
 
secretary@thegra.kiev.ua
+38 044 569-12-22