Про компанію
Компанія «Тегра Україна ЛТД» є дочірнім підприємством Закритого акціонерного товариства Теувес Холдинг (Theeuwes Holding B.V.), (Нідерланди), що був заснований в 1900 році.

Основний бізнес холдингу сконцентрованих на сільському господарстві і включає в себе такі напрямки:
- міжнародну торгівлю зерновими, олійними культурами, рослинними оліями та кормовими компонентами:
- переробку сільськогосподарських продуктів;
- нерухомість.

Компанія ДП «Тегра Україна ЛТД» (з 1993 до 1997 року існувала у вигляді представництва, а з 1997 – у вигляді дочірнього підприємства) здійснює в Україні такі види економічної діяльності:

- закупка олійної сировини (соя, ріпак, льон) та їх подальша переробка на макуху і олію;
- реалізація отриманої продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках;
- експорт олійних та зернових культур.

    ДП «Тегра Україна ЛТД» має великий набутий досвід роботи на українському сільськогосподарському ринку – більше 12 років у якості самостійної компанії і три роки до цього – як представництво Закритого акціонерного товариства Теувес Холдінг (Theeuwes Holding B.V.). Компанія має представництва у Вінницькій, Кіровоградській, Херсонській областях. Кількість працюючих на підприємстві складає біля 100 осіб. Наша компанія турбується про кожного свого співробітника, сповідуючи принципи гідної оплати праці та соціальної відповідальності. Колектив фірми являє собою велику і дружню родину, котра свідомо просувається до намічених цілей та спільними зусиллями їх досягає.

     Протягом останніх років ДП «Тегра Україна ЛТД» закуповує та реалізує олійні культури на внутрішньому і зовнішньому ринках, експортує їх, а також переробляє олійні культури на давальницьких умовах на різних підприємствах України.

    В 2007 році був відкритий власний завод нашої Компанії – Гайсинська філія ДП «Тегра Україна ЛТД» у Вінницькій області потужністю переробки біля 75000 тон сої на рік. Завдяки встановленому сучасному обладнанню американської фірми Інста-Про, підприємство відповідає найвищим міжнародним стандартам по технології переробки олійних культур. Наша компанія сертифікована PCU Deutshland GmbH за системою REDcert. Вже в цьому році запущена сушарка, введені в експлуатацію додаткові потужності зі зберігання зерна. Встановлення нових ліній дала можливість нашому підприємству приймати більшу кількість зернових та олійних культур для їх подальшої переробки або експорту.

    З моменту початку роботи і до сьогоднішнього дня основним кредо роботи нашої фірми є чесність, надійність та добропорядність у веденні бізнесу. Запрошуємо і Вас стати нашими партнерами.
 
 
secretary@thegra.kiev.ua
+38 044 569-12-22